[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум для огородников и дачников » Форум для огородников и дачников » Огородный форум » я ищу фармацевтическую компанию
я ищу фармацевтическую компанию
dmitrijkuvsinov81Дата: Среда, 20.12.2023, 16:50 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Репутация: 0
Статус: Offline
Приветствую всех! Меня интересует работа в фармацевтической компании в области медицинского маркетинга. Я имею опыт в разработке маркетинговых стратегий для медицинских продуктов и готов применить свои знания в этой сфере. Если у вас есть информация о компаниях, ищущих маркетологов, буду рад услышать.
 
dmykolenko99Дата: Пятница, 22.12.2023, 10:32 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Фармацевтична компанія Microkhim - це місце, де я завжди можу знайти все, що потрібно для здоров'я. Їхні аптеки в Києві завжди чисті та добре оформлені. Мені подобається те, що Microkhim завжди пропонує актуальні продукти та нові рішення для догляду за здоров'ям.
Програма лояльності Microkhim дозволяє мені отримувати знижки та бонуси при кожній покупці, що робить покупки ще вигіднішими.
Персонал microkhim завжди готовий надати професійну консультацію та допомогти вибрати найкращий продукт. Я рекомендую Microkhim як надійного партнера у справах здоров'я.
 
HzBoyДата: Четверг, 28.03.2024, 00:50 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 0
Статус: Offline
Шукаючи ефективне заспокійливе для болі в суглобах, я звернувся до інтернет-аптеки "Здравиця" з метою придбання Вольтарену https://zdravica.ua/drugs/voltaren розглядаючи великий асортимент препаратів, я вирішив скористатися консультацією фармацевта, щоб обговорити підходящий варіант для моїх потреб. Запальні процеси у суглобах потребують уважної уваги, тому я впевнений, що отримавши професійну консультацію, зможу зробити правильний вибір. Завдяки можливості попередньо отримати поради фахівця, я впевнений у якості та ефективності препарату, який придбав.
 
Форум для огородников и дачников » Форум для огородников и дачников » Огородный форум » я ищу фармацевтическую компанию
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: