[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Я давно цікавлюся темою оптимізації процесів
00cartsmithДата: Пятница, 19.06.2026, 00:25 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Я давно цікавлюся темою оптимізації процесів, тому час від часу переглядаю різні програми з Lean. Найчастіше проблема в тому, що складно зрозуміти реальний зміст навчання. Коли переглянув https://bs.krok.edu.ua/sertifikacija/sertifikacija-lean-iiblcr/ , сподобалося, що інформація подана досить структуровано. Видно, що сертифікація орієнтована на людей, які хочуть не просто ознайомитися з концепцією, а зрозуміти, як застосовувати її на практиці. Саме такий формат здається найбільш корисним у довгостроковій перспективі.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: