[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Хочу собі якісний блендер у Львові!
a_sovДата: Понедельник, 15.08.2022, 10:08 | Сообщение # 1
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 80
Репутация: 0
Статус: Offline
Може допоможете мені підібрати собі якісний блендер, цікавлять різні варіанти тому буду вдячний за любу допомогу, і який виробник краще для даної техніки, я зовсім не збираюся в ньому.
 
HzBoyДата: Понедельник, 15.08.2022, 10:10 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 35
Репутация: 0
Статус: Offline
Коли хочете зробити якийсь подарунок, але не знаєте що саме вибрати, тоді раджу запитати у самої дружини.. Вона краще знає який блендер їй потрібен, або який би вона хотіла, щоб у неї був удома.
 
kirilzhilenko80Дата: Понедельник, 15.08.2022, 10:10 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 72
Репутация: 0
Статус: Offline
На айрекоменде постійно хваляться своїми покупками і радять блендери, роблять огляд на моделі, вказують плюси і мінуси можете погортати, подивитися. Якщо немає часу і бажання, вирушайте в магазин техніки, консультант допоможе зробити вибір.
 
taras_gamperДата: Понедельник, 15.08.2022, 10:14 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата kirilzhilenko80 ()
На айрекоменде постійно хваляться своїми покупками і радять блендери, роблять огляд на моделі, вказують плюси і мінуси можете погортати, подивитися. Якщо немає часу і бажання, вирушайте в магазин техніки, консультант допоможе зробити вибір.
Привіт я теж підтримую попередніх коментаторів, тому що хороший блендер буде стояти недешево тому якщо ви плануєте придбати хороший блендер за копійки у вас так не получиться.
Можу порадити хороший інтернет магазин алло де можна придбати хороший блендер за середню ціну https://allo.ua/ua/l-viv/products/blendery/ у них є великий асортимент і товар високої якості.
У каталозі представлений вибір блендерів від різних виробників, і за різною ціною,  курс може зробити правильний вибір по своїм бажанням.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: